З моря нашої крові випливуть наші діти.
Всі дуже багато говорять сьогодні про події річної давності. Я говорити досі не можу/не хочу. Не згадати теж.
Я виділяю 3 конкретні події. З прив'язкою до них розміщу тут мої твіти. Тоді мені було не до телефону. Те, що виходило написати і сфотографувати, я зібрав в цьому пості.
30.11.2013
#євромайдан
Беру теплі речі, продукти, гроші, паспорт і розраху по алгебрі і йду на Майдан на ніч.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 25 Листопад 2013
Намагався нагодувати міліціонерів за огорожею вафельками, але вони відмовились з посмішкою. Ну нічого, завтра принесу канапки. #євромайдан
— Donaukinder (@volodymyrlut) 27 Листопад 2013
#євромайдан беркут розігнав весь майдан, били дівчат і бабусь, багатьох пов'язали поки ми співали гімн і кричали "міліція з народом"
— Donaukinder (@volodymyrlut) 30 Листопад 2013
19.01.2014-21.01.2014
Сподіваюсь, сьогодні #євромайдан з "чай, кофе, потанцуем?" перетвориться на щось більше.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
#євромайдан я ще таких забитих потягів метро не бачив ніколи. Всі в центр.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
#євромайдан люди почали розходитися після того, як Яцнк сказав, що всі, хто буде закл.
до штурму адмінбудівель-провокатори.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
#євромайдан Люди ідуть на Банкову. Кричать "діяти" і "лідера". Опо остаточно втратила майдан.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
#євромайдан на Банковій збираються люди.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
#євромайдан зняв тут відео сутички з ДАІ на Європлощі. Хоча не дивіться-це фігня, в порівнянні з тим, що відб. зараз http://t.co/ms2e0HQKDH
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
#євромайдан вони стріляють резиновими кулями! В мене щойно двічі вистрелили, куртка порвана. Будьте обачні!
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
От така цяця розірвалася сьогодні під моїми ногами на #євромайдан . pic.twitter.com/9jpqtm8Enu
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
@VinnyXII ну ось, власне, фото рукава. Не в мене одного стріляли. pic.twitter.com/zW3Zav6IDz
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Січень 2014
Деякі історії пишуться кров'ю.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 28 Січень 2014
18.02.2014
Поки я спав, в центрі Києва почався треш. Несподівано приємний ранок, от лиш трішки болить голова.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
Краще б беркута засохли на батьківських трусах (с) Стас
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан вони кидають у нас камінням і стрвляють! Потрібні пляшки і бензин.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан скажіть хлопцям на розливі, щоб нормально закривали пляшки, бо чуваки обливаються при киданні.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан Зі сцени просять не вбивати полонених, війська використовують проти нас потужну вибухівку. Пекло.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан в влади мінус одна пожежна машина.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан швидко сюди пляшки, бензин і ганчір'я БЛАГАЮ!
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан профспілки горять
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан в палаючих профспілках на верхніх поверхах люди!
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан люди вилазять з вікое 5 поверху, кажуть через дах зайшов беркут!
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
#євромайдан Чоловіка з профспілок героїчно врятовано! Якщо там ще є люди, то вони вчаділи:(
— Donaukinder (@volodymyrlut) 18 Лютий 2014
Давно я так не чекав сходу сонця.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Лютий 2014
Приїхали хлопці вночі, привезли в наш бар кульок пива, дали нам, ми почали злив. і вилив., щоб звільнити тару. pic.twitter.com/fvS6MpA0o5
— Donaukinder (@volodymyrlut) 19 Лютий 2014
#євромайдан дуже потрібні ноші для поранених! Можете виготовляти вдома самі!
— Donaukinder (@volodymyrlut) 20 Лютий 2014
Солом'янка, організовуємо загони самооборони для захисту нашого району від тітушок. к.т. 0932444524 #євромайдан #тітушки #КПІ #Киев #Київ
— Donaukinder (@volodymyrlut) 20 Лютий 2014
#євромайдан #gettomaidan треба забрати вночі двох хлопців на Майдан з абщаг КПІ, 0932444524 @GettoMaidan
— Donaukinder (@volodymyrlut) 20 Лютий 2014
#євромайдан з Груші лунають вистріли, але загалом все спокі.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 20 Лютий 2014
Згадалось:) Стояли в ніч з вівторка на середу зі щитами біля профспілок перед мусорами, кричали "Аллах Акбар! Воістину Акбар!"
— Donaukinder (@volodymyrlut) 21 Лютий 2014
![]() |
| Найкращий викладач в університеті за 1.5 роки. |
Дякую усім тим, хто був поруч зі мною, плече до плеча в той час. Дякую тим, хто не спав і плакав. Дякую усім тим людям, які залишилися чесними.
Дякую, що вийшли цілими. Дякую, що ви є. Якщо завтра #євромайдан злиють, я знатиму, що в цій країні є люди, з якими можна почати заново.
— Donaukinder (@volodymyrlut) 15 Лютий 2014





Це не рік пам'яті. Це рік, відколи все почалося. Яким буде кінець і чи буде він взагалі, важко сказати.
ВідповістиВидалитиПам'ятаю, минулого року не могла відірватися від трансляцій Громадського. Пам'ятаю, як читала твій блог після розгону 30.11 і на очі наверталися сльози. Пам'ятаю, як прокидалася зранку і страшно було дізнаватися, що сталося за попередню ніч. Саме ці спогади і є двигуном формування свідомого суспільства.
Дякую за пост.